Atribut khusus industri
| Gaya Reka Bentuk | KLASIK |
| bahan | logam |
| Ciri | Mampan, Berstok |
Sifat-sifat lain
| Tempat Asal | Zhejiang, China |
| taip | Set Alat Memasak |
| Nama Jenama | Le'er |
| Nombor Model | L37 |
| Nama produk | Dapur Set Alat Memasak |
| Penggunaan | Masakan Rumah |
| pegang | Pemegang Bakelite |
| Pembeli Komersial | Makanan |
| Salutan | Permukaan Memasak Salutan tidak melekat |
| taip | Peralatan dapur |
| warna | Warna Tersuai |
| Fungsi | Permukaan Memasak Tidak Melekat |
| Saiz | Saiz Tersuai |
| Kata kunci | Kuali Memasak Berbilang Bahagian |
Pembungkusan dan penghantaran
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 35X45X28 cm |
| Berat kasar tunggal: | 2.000 kg |
| item | Set Alat Memasak tidak melekat |
| Saiz | 14/12/16/18 atau tersuai 20/22/24/26/28/30/32cm atau tersuai |
| bahan | aluminium |
| Logo | Adat |
| Bottem | Induksi Bawah (pilihan) |
| Ketebalan | Rim atas 4.0 Badan 2.5 Bawah 3.0mm |
| pegang | Sentuhan lembut Bakelite rivited atau tersuai |
| Pembungkusan | Warna Lengan atau tersuai |
| OEM/ODM | Selamat datang |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. diasaskan pada 2022, iaitu hampir tahun terakhir wabak COVID-19. Kami mematuhi aspirasi asal "untuk membuat kuali tidak melekat".
Leer menghasilkan semua jenis kuali untuk pelanggan kami melalui OEM dan ODM di seluruh dunia. Kami juga menawarkan pelanggan kami peluang dari awal untuk bekerja dengan jurutera kami dalam reka bentuk alat memasak, yang benar-benar disesuaikan. Semua peralatan dapur dan alat memasak kami direka bentuk dan dihasilkan di loji 150,000 kaki persegi kami, yang terletak di Cixi City, Wilayah Zhejiang, China.
Loyang pembakar 9x13 inci standard memegang kira-kira 3 liter, atau 12 cawan cecair apabila diisi hingga penuh. Dalam membakar dan me...
Lihat LagiJawapan Pantas: Bagaimana Saiz Kuali Goreng Diukur kuali goreng saiz diukur merentasi bukaan atas kual...
Lihat LagiBerapa Lama Memasak Mee Spaghetti: Jawapan Langsung Mee spageti kering standard ambil 8 hingga 12 minit untuk memasak da...
Lihat LagiJawapan Ringkas: Cara Memasak Kuali Keluli Karbon Dibuat Untuk menyedapkan kuali keluli karbon Dibuat Dalam, anda membasuh lapisan ...
Lihat Lagi