| Gaya Reka Bentuk | moden |
| Ciri | Mampan |
| Tempat Asal | Zhejiang, China |
| taip | kuali |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Jenis kuali | Tidak melekat |
| Jenis Penutup Periuk | Tanpa Penutup Periuk |
| Diameter | 20-28CM |
| Jenis Kuali | Kuali & Kuali |
| Jenis Logam | aluminium |
| Pensijilan | CE / EU |
| Nama produk | Kuali goreng |
| Penggunaan | Memasak Makanan |
| Gaya | moden |
| Permohonan | Dapur |
| warna | Disesuaikan |
| bahan | Aluminium Tuang |
| Saiz | 20/24/28cm |
| Pelabuhan | Ningbo ATAU Shanghai |
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 30X30X30 cm |
| Berat kasar tunggal: | 3.000 kg |
| Keupayaan Bekalan | 1000000 Keping/Keping setiap Bulan |
| item | Kuali tidak melekat | |||
| Saiz | 20/22/24/26/28cm atau tersuai | |||
| bahan | aluminium | |||
| Logo | Adat | |||
| Ketebalan | Rim atas 4.0 Badan 2.5 Bawah 3.0mm | |||
| pegang | Sentuhan lembut Bakelite dihidupkan semula, Keluli tahan karat dengan sentuhan lembut kayu, atau tersuai | |||
| Pembungkusan | Warna Lengan atau tersuai | |||
| OEM/ODM | Selamat datang | |||

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. diasaskan pada 2022, iaitu hampir tahun terakhir wabak COVID-19. Kami mematuhi aspirasi asal "untuk membuat kuali tidak melekat".
Leer menghasilkan semua jenis kuali untuk pelanggan kami melalui OEM dan ODM di seluruh dunia. Kami juga menawarkan pelanggan kami peluang dari awal untuk bekerja dengan jurutera kami dalam reka bentuk alat memasak, yang benar-benar disesuaikan. Semua peralatan dapur dan alat memasak kami direka bentuk dan dihasilkan di loji 150,000 kaki persegi kami, yang terletak di Cixi City, Wilayah Zhejiang, China.
Berapa Lama Memasak Spaghetti: Jawapan Langsung Kebanyakan spageti kering mengambil 8 hingga 12 minit untuk memasak dala...
Lihat LagiJawapan Ringkas: Cara Membersihkan Alat Memasak Seramik Tanpa Merosakkannya Alat memasak seramik hendaklah dibersihkan dengan air s...
Lihat LagiYang Terbaik Alat Memasak Nonstick untuk Wang: Pilihan Teratas Kami Jika anda mahukan jawapan yang lurus:...
Lihat LagiYang Terbaik Alat Memasak Tidak Melekat Jenama Sekarang Jika anda mahukan jawapan yang lurus: Semua...
Lihat Lagi