Atribut khusus industri
| Gaya Reka Bentuk | Gaya Amerika |
Sifat-sifat lain
| Tempat Asal | Zhejiang, China |
| taip | kuali |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Jenis kuali | Tidak melekat |
| Jenis Penutup Periuk | Penutup Kaca |
| Diameter | 20cm/24cm/28cm |
| Jenis Kuali | Kuali & Kuali |
| Jenis Logam | aluminium |
| Nama Jenama | OEM |
| OEM&ODM | Boleh diterima |
| bahan | aluminium |
| Saiz | Saiz Tersuai |
| Kelebihan | Mesra Alam Sihat Semulajadi |
| Penggunaan | Masakan Rumah |
| warna | Warna Tersuai |
| MOQ | 1000pcs |
| Sampel | Boleh didapati |
| Gaya | Modren |
| Pakej | Kotak Warna Polibeg |
Pembungkusan dan penghantaran
| Butiran Pembungkusan | Beg Opp atau kotak warna atau kotak putih atau sesuaikan |
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 30X30X30 cm |
| Berat kasar tunggal: | 3.000 kg |
Keupayaan Bekalan
| Keupayaan Bekalan | 10000 Keping/Keping setiap Bulan |
| item | Nilai |
| taip | kuali |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Jenis kuali | Tidak melekat |
| Jenis Penutup Periuk | Penutup Kaca |
| Diameter | 20cm/24cm/28cm |
| Gaya Reka Bentuk | Jepundi |
| Jenis Kuali | Kuali & Kuali |
| Jenis Logam | aluminium |
| Pensijilan | LFGB |
| Ciri | Mampan |
| Tempat Asal | Zhejiang, China |
| Nama Jenama | OEM |
| Nombor Model | 11 |
| OEM&ODM | Boleh diterima |
| bahan | Aulminum |
| Saiz | Saiz Tersuai |
| Kelebihan | Mesra Alam Sihat Semulajadi |
| Penggunaan | Masakan Rumah |
| warna | Warna Tersuai |
| MOQ | 1000pcs |
| Sampel | Boleh didapati |
| Gaya | Modren |
| Pakej | Kotak Warna Polibeg |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. diasaskan pada 2022, iaitu hampir tahun terakhir wabak COVID-19. Kami mematuhi aspirasi asal "untuk membuat kuali tidak melekat".
Leer menghasilkan semua jenis kuali untuk pelanggan kami melalui OEM dan ODM di seluruh dunia. Kami juga menawarkan pelanggan kami peluang dari awal untuk bekerja dengan jurutera kami dalam reka bentuk alat memasak, yang benar-benar disesuaikan. Semua peralatan dapur dan alat memasak kami direka bentuk dan dihasilkan di loji 150,000 kaki persegi kami, yang terletak di Cixi City, Wilayah Zhejiang, China.
Berapa Lama Memasak Spaghetti: Jawapan Langsung Kebanyakan spageti kering mengambil 8 hingga 12 minit untuk memasak dala...
Lihat LagiJawapan Ringkas: Cara Membersihkan Alat Memasak Seramik Tanpa Merosakkannya Alat memasak seramik hendaklah dibersihkan dengan air s...
Lihat LagiYang Terbaik Alat Memasak Nonstick untuk Wang: Pilihan Teratas Kami Jika anda mahukan jawapan yang lurus:...
Lihat LagiYang Terbaik Alat Memasak Tidak Melekat Jenama Sekarang Jika anda mahukan jawapan yang lurus: Semua...
Lihat Lagi