Sifat-sifat lain
| Jenis Kuali | Griddles & Grill Pan |
| bahan | Seramik |
| Jenis Logam | Aluminium die-cast |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Jenis Penutup Periuk | Tanpa Penutup Periuk |
| Kapasiti | <1L |
| Nama produk | kuali panggang |
| tombol | tombol bakelite |
| bawah | induksi dengan logo timbul |
| Salutan dalaman | PTFE berkualiti, PERCUMA PFOA |
| Luaran | Salutan tahan haba PTFE |
| Ketebalan | 1.8--4.5mm |
| Sijil kilang | TUV,BV,LFGB,ISO,BSCI |
| MOQ | 800pcs |
| Logo | Logo Tersuai Boleh Diterima |
Pembungkusan dan penghantaran
| Butiran Pembungkusan | kadbod kotak warna |
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 55X55X55 cm |
| Berat kasar tunggal: | 5.000 kg |
Keupayaan Bekalan
| Keupayaan Bekalan | 150000 Keping/Keping setiap Bulan |
| item | Nilai |
| Jenis Kuali | Griddles & Grill Pan |
| bahan | logam |
| Jenis Logam | Aluminium die-cast |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Jenis Penutup Periuk | Tanpa Penutup Periuk |
| Kapasiti | <1L |
| Nombor Model | 111 |
| Nama produk | kuali panggang |
| tombol | tombol bakelite |
| bawah | induksi dengan logo timbul |
| Salutan dalaman | PTFE berkualiti, PERCUMA PFOA |
| Luaran | Salutan tahan haba PTFE |
| Ketebalan | 1.8--4.5mm |
| Sijil kilang | TUV,BV,LFGB,ISO,BSCI |
| MOQ | 800pcs |
| Logo | Logo Tersuai Boleh Diterima |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. diasaskan pada 2022, iaitu hampir tahun terakhir wabak COVID-19. Kami mematuhi aspirasi asal "untuk membuat kuali tidak melekat".
Leer menghasilkan semua jenis kuali untuk pelanggan kami melalui OEM dan ODM di seluruh dunia. Kami juga menawarkan pelanggan kami peluang dari awal untuk bekerja dengan jurutera kami dalam reka bentuk alat memasak, yang benar-benar disesuaikan. Semua peralatan dapur dan alat memasak kami direka bentuk dan dihasilkan di loji 150,000 kaki persegi kami, yang terletak di Cixi City, Wilayah Zhejiang, China.
Loyang pembakar 9x13 inci standard memegang kira-kira 3 liter, atau 12 cawan cecair apabila diisi hingga penuh. Dalam membakar dan me...
Lihat LagiJawapan Pantas: Bagaimana Saiz Kuali Goreng Diukur kuali goreng saiz diukur merentasi bukaan atas kual...
Lihat LagiBerapa Lama Memasak Mee Spaghetti: Jawapan Langsung Mee spageti kering standard ambil 8 hingga 12 minit untuk memasak da...
Lihat LagiJawapan Ringkas: Cara Memasak Kuali Keluli Karbon Dibuat Untuk menyedapkan kuali keluli karbon Dibuat Dalam, anda membasuh lapisan ...
Lihat Lagi