Atribut khusus industri
| Gaya Reka Bentuk | KLASIK |
Sifat-sifat lain
| Jenis Kuali | Kuali & Kuali |
| bahan | Seramik |
| Jenis Logam | aluminium |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Jenis Penutup Periuk | Penutup Kaca |
| Penutup Periuk | Dengan Penutup Periuk |
| Kapasiti | 3-4L |
| warna | Putih susu, boleh disesuaikan |
| Kategori produk | Periuk susu |
| Masa ke pasaran | Musim panas 2021 |
| Adakah anda mempunyai paten | tiada apa |
| Dapur yang berkenaan | mata wang |
| tekstur kayu | aloi aluminium |
| ciri | Periuk tidak melekat |
| Adakah ia elektrik? | bukan |
| Atribut perdagangan | menyesuaikan |
| kedalaman | 10cm |
Pembungkusan dan penghantaran
| Unit Jualan: | Item tunggal |
| Saiz pakej tunggal: | 18X13X7 cm |
| Berat kasar tunggal: | 25.000 kg |
| item | Nilai |
| Jenis Kuali | Kuali & Kuali |
| bahan | Seramik |
| Jenis Logam | aluminium |
| Dapur Berkenaan | Kegunaan Umum untuk Gas dan Periuk Aruhan |
| Gaya Reka Bentuk | KLASIK |
| warna | Putih susu, boleh disesuaikan |
| Kategori produk | Periuk susu |
| Masa ke pasaran | Musim panas 2021 |
| Adakah anda mempunyai paten | tiada apa |
| Dapur yang berkenaan | mata wang |
| tekstur kayu | aloi aluminium |
| ciri | Periuk tidak melekat |
| Adakah ia elektrik? | bukan |
| Atribut perdagangan | menyesuaikan |
| kedalaman | 10cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. diasaskan pada 2022, iaitu hampir tahun terakhir wabak COVID-19. Kami mematuhi aspirasi asal "untuk membuat kuali tidak melekat".
Leer menghasilkan semua jenis kuali untuk pelanggan kami melalui OEM dan ODM di seluruh dunia. Kami juga menawarkan pelanggan kami peluang dari awal untuk bekerja dengan jurutera kami dalam reka bentuk alat memasak, yang benar-benar disesuaikan. Semua peralatan dapur dan alat memasak kami direka bentuk dan dihasilkan di loji 150,000 kaki persegi kami, yang terletak di Cixi City, Wilayah Zhejiang, China.
Berapa Lama Memasak Spaghetti: Jawapan Langsung Kebanyakan spageti kering mengambil 8 hingga 12 minit untuk memasak dala...
Lihat LagiJawapan Ringkas: Cara Membersihkan Alat Memasak Seramik Tanpa Merosakkannya Alat memasak seramik hendaklah dibersihkan dengan air s...
Lihat LagiYang Terbaik Alat Memasak Nonstick untuk Wang: Pilihan Teratas Kami Jika anda mahukan jawapan yang lurus:...
Lihat LagiYang Terbaik Alat Memasak Tidak Melekat Jenama Sekarang Jika anda mahukan jawapan yang lurus: Semua...
Lihat Lagi